Omaha Poker

Texas hoidke em

Texas Hold Em on kõige populaarsem pokkeri vorm, mida inimesed mängivad kõigis kasiinodes üle maailma. Poker de Omaha hoidmine EM on Texas’i veidi spetsiifiline vorm. Omaha hoidke iseenesest neli tüüpi. See võib olla maksimaalne või madala mängitud mõlemal. Mängus võib olla fikseeritud piiri või saab mängida ilma piiranguta.

Omaha mängitakse viie kaardi ja nelja vooruga. Väikseim panus, mida saab korraldada, on mängu piiratud versiooni dollar website here. Isik määrab kaupmehe ja on viimase mängu eeliseks. Kaupmehe istub pöörlemislüliti ees ja see on iga käe järel tulistanud. Kõik mängijad peavad mängu alguses panuse panustama auhinna saamiseks. Seda nimetatakse pimedaks.

Mäng algab isikuga kaupmehe vasakul poolel, kes teeb väga väikese kihlvedu, kes on pool nõutavast kogusest. Pärast esimese panuse vasakul asuvat isikut teeb suurema kihlvedu kui kaks dollarit. Tuleb meeles pidada, et lüliti võimaldab iga osaleja teha esimese panuse, teise panuse ja tegutseda kaupmehe teatud punktis käes. Isik, et ta pannakse ühe käega alati kolm dollarit.

Bet voorule järgneb kaartide jaotus. Kaupmees saab viimase kaardi ja isik, kes teeb esimese panuse, saab esimese kaardi. Esimeses voorus, et suur pimeda vasakul asuv inimene võib kombineerida panuse või kahekordse panuse või jäta mängu. Iga mängija teeb seda, kuni ta jõuab isikule, kes teeb pimedad kihlveod. Juhul, kui keegi on panusi kahekordistunud, annab kaupmees sellele inimesele võimaluse kahekordistada panuse või jätta see, kui see on.

Pärast seda eemaldab kaupmees esimese kaardi platvormilt. Pärast, kaupmees eksponeerib kolm kaarti nimega ühenduse kaardid, mida saab kasutada mis tahes mängija. Seda toimingut nimetatakse flopiks. Järgmine pidev kihlvedude sülistamine ja kõige vähem panustatud summa on sama esimene voorus.

Pärast flopi möödub edasimüüja teise top tab platvormi ja paljastab teise kaardi kõigile mängijatele. Seda toimingut nimetatakse pööreteks. Seadistus kogus pärast pöördumist nüüd suureneb neli dollarit ja teine ​​voor panustada jätkub.

Pärast pöördumist heidab kaupmees ülemise pardal ja eemaldage viienda kaart kõigile mängijatele. See tegevus nimetatakse jõele ja ümmarguse lõpetamise lõpetamiseni. Selle käigus on ennustused suurenenud mitu korda neli dollarit. Mängu lõpus võrreldakse kõigi mängijate käed. Mängija peab kasutama kolme kaarti ühenduse kaardid ja kaks tema kaarti teha hea käte. Kui mängija on parim käsi, siis auhind on jagatud kõigi mängijate vahel vastavalt nende kaartidele.

Üks tuleb teavitada headest kaartidest, mis loovad võitnud käe pokkeri de Omaha hoidmisel. Teisaldamise tase peab olema kaks kaarti selle olemasoleva karva ja seejärel kasutage kolm kaarti ühenduse kaartide saada sobiva järjestuse. Sama reegel, kasutades oma kaarte ja ühenduse kaarte taotleda mis tahes muu kombinatsiooni nagu paarid või kolm liiki.

Kõrgel madalal variatsioonis peab inimene tegema kaks järjestust üle kaheksa ja vähem kui kaheksa, et saada võitnud kombinatsiooni. Niisiis, Omaha Hold Em on huvitav pokkeri variatsioon, mida saab õppida praktika ja kontsentratsiooniga. Peate ostma selle mängu meisterlikkust, sest see on kõikjal kasiinodes valitud pokkeri vorm.